Комплект нічного бачення NVMT Spartan 5 — це поєднання монокуляру Spartan 3х42, окуляру NVMT, системи кріплення на зброї типу Weaver і прицільного пристосування (ЛЦВ), яке перетворює монокуляр у приціл нічного бачення. В якості прицільної мітки використовується точка лазерного цілевказувача. ЛЦВ може використовуватися незалежно від приладу нічного бачення у денний час.

Прилад призначений для полювання, охоронної діяльності, нічного орієнтування, в геології, спелеології, для інших цілей, пов'язаних з необхідністю нічного спостереження. ПНБ NVMT Spartan 5 буде оптимальним варіантом для мисливця-початківця, для любителів нічних ігор (пейнтбол, страйкбол) і розважальної стрільби.

Прилад NVMT Spartan 5 можна використовувати на гладкоствольній зброї, але дозволена дульна енергія зброї не повинна перевищувати 2кДж.

Відмінною особливістю приладів нічного бачення серії Spartan, у порівнянні з попередніми моделями, є удосконалений ІЧ-освітлювач, дальність якого збільшилась до 150 м, а якість забезпечує рівномірний розподіл світлової плями на все поле зору.

Зовнішня поверхня приладу шорстка, негладка, для екстремальних польових умов. Малогабаритний обгумований корпус забезпечує надійну вологозахищеність виробу. Прилад легко утримувати в руці навіть в умовах підвищеної вологості. Однак, при падінні прилад може вийти з ладу. Кришку об'єктиву можна зняти і закріпити на корпусі, що виключає її втрату. 

Прилад має електронні кнопки увімкнення. В ньому використовується потужна, але економна ІЧ-підсвітка на імпульсному режимі роботи. Прилад повністю автономний і може діяти до 20 годин на одному елементі 123 R при температурі від -30°С до +40°С.

Прилади нічного бачення NVMT поєднують в собі компактність, ергономічність конструкції, малу вагу та високу якість оптики і надійність. 

Покоління ЕОП: 1

Марка ЕОП: EP33-U
Візуальне збільшення: 3х
Діаметр об'єктиву, мм: 42 мм
Поле зору: 20° / 35.5 м@100м
Мінімальна дистанція фокусування, м: 0.5/7 м
Видалення вихідної зіниці, мм: 12/45 мм
Ліміт перефокусування окуляру, мм: ±4 мм
Роздільна здатність, ліній / мм: 36 (в центрі поля зору)
Вбудований ІЧ-освітлювач
Дальність дії ІЧ-освітлювача, м: 150 м
Еквівалентна потужність ІЧ-освітлювача, мВт: 100 мВт
Дистанція спостереження, м: 250 м
Дистанція виявлення, м (об'єкт висотою 1.7 м, освітленість 0.05 люкс (1/4 Місяця)): 150/100 м

Напруження живлення: 3В (1xCR123A)

Тип кріплення на зброї: Weaver
Гніздо кріплення: 1/4" (6.35 мм)

Діапазон експлуатаційних температур,°С: -30 … +40

Розміри, мм: 162х82х60 мм / 261х82х60 мм 
Вага (без елементів живлення), г: 500 г / 700 г
Виробник: Pulsar&Yukon ІП "БелтексОптик" РБ

ПНБ NVMT Spartan 5 (Покоління 1, комплект з лцв)

  • Модель: ПНБ NVMT Spartan 5 (Покоління 1, комплект з лцв)
  • Наявність: 1
  • 8720 ₴